Stół do ping ponga w przydomowym ogrodzie

wpis w: Poradnik | 0

Większość z nas ogrody kojarzy głównie z pielęgnacja roślinności. W sumie to podstawa, otoczenie domu powinno być zielone, przyjemne dla oka i ducha. Jednak niewykorzystane przestrzenie warto zagospodarować także aby pełniły inne funkcje, jak np. sportowe. Istnieje wiele sposobów na „sportowe” zagospodarowanie ogrodu jak umieszczenie stojaka do koszykówki, bramkę, siatkę do badmintona itd. ale warto także spojrzeć na stoły do ping ponga, bo póki co nie jest to najbardziej popularne, a w większości przypadków spełni swoje zadanie i zajmie mieszkańców na długie godziny. Sport i dobra zabawa idealnie komponuje się z ogrodem, rodziną czy letnią imprezą w ogrodzie.

Stół do ping ponga w wersji outdoor

Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego zewnętrznego stołu do tenisa stołowego. Zwykle będziemy mieli do wyboru dwie konstrukcje: betonową i stalową. Ta druga jest lżejsza i co za tym idzie łatwiejsza w montażu. Dobrze zabezpieczona stal będzie odporna na korozję i inne szkodliwe warunki. Zewnętrzne stoły do tenisa są tak przygotowane, aby mogły być zamontowane w podłożu na stałe i były odporne na deszcz, śnieg, promieniowanie UV itd. Standardowy, zielony stół do ping ponga się zatem nie sprawdzi, ponieważ jego przeznaczeniem jest wnętrze budynków.

Ciekawą propozycje udostępnia firma Sport Grupa oferując nowy stół do ping ponga z konstrukcji stalowej Pingo Outdoor. Występuje w wielu atrakcyjnych kolorach jak pomarańczowy, niebieski, srebrny czy zielony. Jak przystało na sprzęt outdoorowy  jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Bez względu na to na jaki ostatecznie stół się zdecydujesz, tenis stołowy we własnych ogrodzie to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny. Odrobina sportu na wyciągnięcie ręki. Jeśli do tej pory nie miałeś żadnego urządzenia sportowego w ogrodzie, śmiało zacznij od ping ponga. Ta prosta gra zapewnia mnóstwo emocji i potrafi także zmęczyć, więc możesz potraktować grę jak trening.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze stołu do ping ponga?

Stół do tenisa stołowego na zewnątrz to sprzęt dość powszechny a co za tym idzie można go znaleźć prawie w co drugim sklepie sportowym. Jednak co istotne przy wyborze stołu warto sugerować się pewnymi kryteriami. Sprawdzić czy na pewno stół do tenisa spełnia wymogi sprzętu outdoorowego, sprawdzić czy jest to sprzęt dostępny w wersji mobilnej (na kółkach) czy do zabetonowania. stół do ping ponga zewnętrzny zawsze wiąże się z dużą inwestycją tak więc warto uwzględnić wszelkie za i przeciw jeszcze przed etapem zakupowym.