Jak najszybciej przemieszczać się w Łodzi?

wpis w: Podróżowanie, Transport | 0

Łódź jest miastem przyciągającym wiele osób z różnych zakątków Polski. Możemy wyodrębnić kilka grup osób, które odwiedzają to miasto położone w centralnej Polsce. Przede wszystkim najwięcej z nich to osoby dojeżdżające do pracy każdego dnia z miejscowości położonych pod Łodzią. Kolejna grupę stanowią studenci, a także turyści przyjeżdżający na kilka dni w celu zwiedzenia największych atrakcji i zabytków tego miasta. Aby przemieszczać się w obrębie miasta wykorzystujemy różne formy transportu: kolej, komunikację miejską, własne samochody, taksówki – ale która metoda jest najlepsza?

Podróżuj po Łodzi komfortowo i tanio

Niestety, jeśli jakiś środek transportu jest komfortowy, to jest jednocześnie bardzo drogi (np. taxi). Jeśli transport jest tani, to jest mało komfortowy. Co wybrać, aby połączyć wygodę poruszania się po mieście, ale jednocześnie nie wydać fortuny? Odpowiedź jest bardzo prosta – wystarczy wynająć auto w Łodzi na ustalony czas i cieszyć się możliwością swobodnego podróżowania po mieście, a także poza nim.

samochody na wynajem

Dlaczego wynajem auta jest najlepszym wyborem?

Przebywając w Łodzi z całą pewnością posiadania własnego auta będzie najwygodniejszym rozwiązaniem. Nie musimy dostosowywać się do określonych miejsc postojów (np. przystanki), ani konkretnego czasu (godziny odjazdu) komunikacji miejskiej i regionalnej. mając auto jeździmy gdzie chcemy i kiedy chcemy. Ale czy to nie jest drogie? Wychodzi na to, że nie. Wynajem auta w Łodzi kosztuje 59 zł za całą dobę. Przy wynajmie na dłuższy czas można jeszcze tą cenę obniżyć.

Dla kogo będzie to dobre rozwiązanie?

oczywistym jest, że nie ma sensu porywać się na wynajem samochodu chcąc przejechać z punktu A do B. Tutaj lepiej sprawdzi się autobus czy taksówka. Jeżeli jednak przewidujemy częste jeżdżenie to wynajem samochodu będzie uzasadniony. Na pewno zaleca się skorzystanie z usługi najmu w sytuacjach:

  • dla celów biznesowych w najmie długoterminowym (np. zamiast leasingu lub własnej floty),
  • podczas przyjazdu turystycznego do Łodzi na kilka dni,
  • kiedy jest potrzeba wyjazdu dalej poza miasto,
  • kiedy posiadamy ciężki i nieporęczny bagaż,
  • podczas wyjazdów służbowych.

wypożyczalnia samochodów