Wyciskarki do soków Kuvings – dlaczego warto się nimi zainteresować?

wpis w: Firmy | 0

Nie ma wątpliwości, że świeże soki z owoców są zdrowe. To nic innego jak bomba witaminowa, dlatego warto je pić. Lepiej smakują przygotowane samodzielnie, dlatego dzisiaj trochę na temat wyciskarek do owoców. Dlaczego warto je wybrać i w czym są lepsze od sokowirówki? A także odpowiedź na pytanie: wyciskarka Kuvings – czy warto?

Wyciskarka do owoców i warzyw czy sokowirówka?

Na rynku mamy mnóstwo modeli wyciskarek do soków, a także sokowirówek. Które urządzenie jest lepsze? Warto przedstawić kilka różnic.

Sokowirówka

wytwarza nam napój, który posiada zdecydowanie niższą wartość odżywczą,
szybko się rozwarstwia, a także w smaku jest to napój bardziej wodnisty.

Z kolei wyciskarka do owoców i warzyw:

utrzymuje zdecydowanie dłużej świeżość soku – można go przechowywac w lodówce nawet do 48h,
jest w stanie wycisnąć sok niemal ze wszystkiego – od twardych buraków po listki mięty. Należy jednak pamiętać, by wyciągnąć pestki z owoców.

Oczywistym jest, że chcemy otrzymać sok, który posiada więcej wartości odżywczych, a także urządzenie, które jest o wiele wydajniejsze i potrafi wycisnąć sok niemal ze wszystkiego. Odpowiedź jest jedna – kupuj wyciskarkę!

wyciskarka Kuvings

Wyciskarka Kuvings

Przytoczymy teraz kilka argumentów, dla których warto zakupić wyciskarkę tejże firmy.
Specjaliści
Niewątpliwą zaletą firmy Kuvings jest specjalizacja w jednych produktach. To znaczy – to przedsiębiorstwo produkuje tylko i wyłącznie wyciskarki do soków. Oznacza to, że jak nikt inny, świetnie znają się na swoich produktach, a każdy element dobrany jest z należytą precyzją.

Gwarancja
Tego chyba nie daje żadna firma, ani nawet sklep. Gwarancja na wyciskarki Kuvings jest na 10 lat! Oprócz tego, ochrona ta obejmuje wszystkie elementy wyciskarki, nie tylko na silnik.

Prostota
Wyciskarka do owoców i warzyw tej firmy jest głównie bardzo prosta w obsłudze. Nie ma zbędnych komplikacji, istnieje tylko jeden przycisk, którym sterujemy całym urządzeniem. Prostota przejawia się także podczas mycia tego urządzenia – jest tutaj mało części, dzięki czemu szybciej, a przede wszystkim łatwiej umyjemu wyciskarkę.

Funkcjonalność
Dzięki końcówkom znajdującym się w każdym zestawie – nasza wyciskarka może zamienić się w urządzenie do robienia lodów, sorbetów, a nawet zup.

Jak widać, wyciskarka Kuvings nie ma sobie równych. Dlatego warto zastanowić się nad jej zakupem. Jedyną wadą jest jej cena, ponieważ musimy zapłacić ponad tysiąc złotych, ale czy nie lepiej dołożyć nieco pieniędzy i cieszyć się pysznym, wartościowym sokiem?