Południowokoreańscy producenci wyciskarek

wpis w: Firmy | 0

Producenci z Korei Południowej w dużej części zawładnęli rynkiem wyciskarek do soków. Czym się więc wyróżniają ich produkty? Najprościej mówiąc technologię oraz duża niezawodnością. Mogą o tym świadczyć m.in. gwarancje, jaką Ci producenci dają na swój sprzęt. Przykładowo firma Hurom daje, aż 10 letnią gwarancję na swoje wyciskarki do soków. O wyróżniającej technologii może się świadczyć, to że wiele patentów odnoszących się do wyciskarek zostało stworzonych właśnie przez firmy z Korei Południowej. Dzięki temu ich produkty odznaczają się także bardzo dobrą wydajnością. Do trzech najbardziej znanych południowokoreańskich producentów wyciskarek należą firmy: Hurom, Angels oraz Kuvings.

Wyciskarki Hurom

Hurom to firma powstała w 1974 roku. od samego początku produkowała wyciskarki. Dzięki inwestycjom w innowacyjne technologie firma włożyła całkiem spory wkład w historię sprzętów AGD. Firma przez kilkadziesiąt lat działalności była wielokrotnie nagradzana oraz zdobywała laur konsumenta. Obecnie jedne z jej modeli wyciskarek do soków ciesz się największa poularnoscią wśród konsuemntów. Mowa tu o modelu (zobacz tutaj). Źródło sukcesu tego modelu tkwi w precyzji oraz wydajności.

Południowa Korea

Wyciskarki Kuvings

Producentem wyciskarek Kuvings jest Nuc Electronics Co.Ltd. Na dzień dzisiejszy znajduje się ona w rankingu najlwepiej rozwiających się firrm południwokorewsńksikich. Wyciskarki Kuvings od początku były cenione przez konsumentów. Firma Nuc Electronics Co.Ltd. specjalizuje się również w innym sprzęcie AGD, który jest przeznaczony do przechowywania i przyrządzania produktów. Wyciskarki Kuvings podobnie jak Hurom również wprowadziły na rynek wiele ciekawych rozwiązań. Między innymi należała do niej pierwsza wyciskarka do soków, do której można było podawać niepokrojone części owoców i warzyw. Był to model Kuvings Big Mouth B6000. Zobacz wyciskarki Hurom na: https://wyciskarki.pl/manufacturer/kuvings

Wyciskarki Angel.

Angel Co.Ltd to firma działająca od około 30 lat na rynku wyciskarek do soków. Od początku stawiała ona na jakość oraz zastosowania, jak najlepszych technologii. Była marka klasy premium. Wyciskarki Angel bywają nazywane “Ferrari” wśród wyciskarek. Oczywiście za bardzo ładnym designem, użyciem najwyższych jakości materiałów stoją odpowiednie ceny. Tak czy inaczej zdobywają one w Polsce coraz więcej zadowolonych nabywców. Warto również podkreślić, że wyciskarki Angel należą do najbardziej wydajnych i niemal nie dopuszczają do utraty witamin z warzyw i owoców.